Hakkımızda

Tekno Gergi Tavan

Amacımız; Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenilirlik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerimiz için değer yaratan bir firma olmaktır.Kurulduğumuz günden bu yana uygun fiyat ve uygulamalı model ve tasarımlarla müşterilerimize hizmet vermekten onur duymaktayız.

Tekno gergi tavan olarak başlıca ilkelerimiz;

Güven, kalite, müşteri memnuniyeti ve sürekliliktir. Biz Kaliteli Hizmet Minimum Fiyat ilkesini benimsemekteyiz. Ankara'da bulunan baskı merkezimiz tezgah arası cam, duvar kağıdı ve gergi tavan üretimi ile sayılı kuruluşlar arasında yer almaktayız. 

Tekno Gergi Tavan

Gergi Tavan Özellikleri

Gergi tavanlari özel alaşımlı malzemelerdir. Yüksek teknoloji ile üretilen Gergi Tavan Sistemi yanmaya dayanıklı ve 100% geri dönüşüme elverişlidir. Silinebilen ürün olması avantajıyla temizlikte sorun teşkil etmemektedir. Mimarların ve inşaat firmalarının son zamanlarda büyük rağbet gösterdiği gergi tavan sistemleri alttan led aydınlatma ile yapılmaktadır.. Gergi tavan sistemi ışık geçirgenliği sayesinde resimlerdeki göreceliği ışıkla birlikte gerçekçi havaya büründürüyor.. Yapı sektöründe Barisol tavan diye adlandırılan ürün literatür'de Pvc Gergi Tavan'dır.

Gergi Tavan

kno gergi tavan olarak hızlı ve kusursuz montajlar yapmaktayız. Bireysel ya da kurumsal projelerinizde kullanmak için gerekli olan gergi tavan, duvar kağıdı, lightbox talepleriniz için ya da gergi tavan hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Kendi tesisimizde imalatnı ve montajını yaptığımız gergi tavan sistemleri ile yaşam alanlarına extra değer ve kalite katıyoruz.