Tekno Gergi Tavan Sistemleri

Modern bir aydınlatma yöntemi olan gergi tavan uygulamaları sınırsız görsel seçeneği ile her zevk ve tercihe uygundur. Bulunduğu mekana estetik bir görünüm sağlamanın yanı sıra ekonomik bir aydınlatma yöntemi olan gergi tavanlar son yılların en gözde dekorasyon ürünüdür.Tekno gergi tavan sistemleri olarak çok sayıda gergi tavan uygulamasını başarı ile tamamladık. Aşağıdan gergi Tavan uygulama örneklerimizi inceleyebilirsiniz detaylı bilgi almak lütfen iletişime geçiniz.

Tekno Gergi Tavan

Gergi Tavan Özellikleri

Gergi tavanlari özel alaşımlı malzemelerdir. Yüksek teknoloji ile üretilen Gergi Tavan Sistemi yanmaya dayanıklı ve 100% geri dönüşüme elverişlidir. Silinebilen ürün olması avantajıyla temizlikte sorun teşkil etmemektedir. Mimarların ve inşaat firmalarının son zamanlarda büyük rağbet gösterdiği gergi tavan sistemleri alttan led aydınlatma ile yapılmaktadır.. Gergi tavan sistemi ışık geçirgenliği sayesinde resimlerdeki göreceliği ışıkla birlikte gerçekçi havaya büründürüyor.. Yapı sektöründe Barisol tavan diye adlandırılan ürün literatür'de Pvc Gergi Tavan'dır.

Gergi Tavan

kno gergi tavan olarak hızlı ve kusursuz montajlar yapmaktayız. Bireysel ya da kurumsal projelerinizde kullanmak için gerekli olan gergi tavan, duvar kağıdı, lightbox talepleriniz için ya da gergi tavan hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Kendi tesisimizde imalatnı ve montajını yaptığımız gergi tavan sistemleri ile yaşam alanlarına extra değer ve kalite katıyoruz.